Hokery to inaczej zwane nowoczesne krzesła, które akcentują wartość aranzacji i przyczyniają się do zapewniania odpowiedniego klimatu w pomieszczeniu. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do blatów kuchennych, lad sklepowych lub punktów, których wyjątkowość  chcemy podkreślić.

Modern Kitchen

Źródło: Hoker H-4,  http://www.meble-bogart.pl/hoker-h—4-p-4277-89-42.89.html

Coraz większa oferta producentów pozwala na dogodny wybór zarówno modeli wyposażonych w mechanizm obrotowy lub możliwość regulowania wysokości. Różnorodność wielu kształtów oraz kolorów pozwala na idealne dopasowanie ich do określonego przez nas stylu pomieszczenia.

hoker 5

Źródło: Hoker C-881 Krokus, http://www.meble-bogart.pl/hoker-c-881-krokus-p-1722-89-42.89.html

Hokery to produkty przeznaczone dla osób ceniących oryginalność oraz tzw. indywidualizm we własnym wnętrzu kuchennym. Współczesne trendy we wzornictwie czynią wnętrze ciekawszym i nieszablonowym.

Do miejsc surowych polecane są hokery industrialne, z postarzanego drewna lub aluminium czy żelaza. Warto również zwrócić uwagę na kontrastowe siedzisko wykonane z tworzyw sztucznych, które skupia na sobie uwagę gości.

hoker-s---330421

Źródło: Hoker S-3, http://www.meble-bogart.pl/hoker-s—3-p-5520-89-42.89.html

Wnętrza klasyczne nie są bardzo wymagające. Wystarczy tutaj postawić na elegancką tapicerkę lub drewno, które będzie wsparte  na chromowanej podstawie. Taka kompozycja na pewno doda uroku i zapewni przyjemny klimat pomieszczenia kuchennego.

hoker 4

Źródło: http://www.meble-bogart.pl/hoker-mix-p-4295-89-42.89.html

W przypadku nowoczesne stylistyki warto skupić się na funkcjonalności. Hokery z tworzyw sztucznych w tym wypadku spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Do dyspozycji mamy:

– hokery statyczne

– obrotowe

– z regulacją wysokości.

Ich wybór zależy przede wszystkim od miejsca, w którym mają się znajdować oraz funkcji, jaką mają pełnić. Wszystkie trzy propozycje są dobrym rozwiązaniem. Każde z nich ma jednak swoje plusy i minusy.

hoker 6

Źródło: Hoker H-29, http://www.meble-bogart.pl/hoker-h—29-p-4293-89-42.89.html

Regulacja wysokości mebla pozwala na dopasowanie sylwetki osoby siedzącej do wysokości blatu oraz zachowanie prawidłowej postawy ciała. Funkcja obrotowa zapewnia duże pole manewru osobom, które lubią mieć na oku całe pomieszczenie. Najbardziej uniwersalne są hokery statyczne. Ich odpowiednia wysokość oraz ciekawy design zachęca do zakupu niejednego konesera tego rodzaju asortymentu.

hoker 12

Źródło: Hoker H -17, http://www.meble-bogart.pl/hoker-h—17-p-1546-89-42.89.html

Hokery z powodzeniem zastępują krzesła. Są równie wygodne co praktyczne. Ich uniwersalna konstrukcja pasuje do większości wnętrz, w których prezentują się wyjątkowo dobrze. Zyskuje na tym niewielka kuchnia, która ze względu na swoje wymiary nie może sobie pozwolić na kącik jadalniany.